EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: November 2025

21.317 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in November 2025. Tsjechië leidde met 21.317, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

21.317nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (33.8 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 21.317 -8,5 % 12.223 Škoda 7.199, Hyundai 1.631, Volkswagen 1.517

Top 15 merken in de regio

Škoda7.199
Hyundai1.631
Volkswagen1.517
Toyota1.511
Dacia1.183
Renault780
Kia758
Mercedes-Benz704
Ford621
BMW519
Cupra480
Peugeot472
Audi461
Volvo455
Citroën366

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren