EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Juni 2025

22.208 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Juni 2025. Tsjechië leidde met 22.208, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

22.208nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (32.1 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 22.208 +13,8 % 12.733 Škoda 7.118, Toyota 1.788, Hyundai 1.772

Top 15 merken in de regio

Škoda7.118
Toyota1.788
Hyundai1.772
Volkswagen1.395
Dacia1.203
Kia1.004
Mercedes-Benz800
Renault799
Ford666
BMW486
Peugeot484
MG445
Volvo387
Audi370
Cupra343

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren