EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Januari 2025

19.347 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Januari 2025. Tsjechië leidde met 19.347, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

19.347nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (36.5 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 19.347 – 10.905 Škoda 7.053, Hyundai 1.746, Volkswagen 1.491

Top 15 merken in de regio

Škoda7.053
Hyundai1.746
Volkswagen1.491
Toyota1.369
Kia968
Mercedes-Benz686
Ford612
Dacia609
Audi477
BMW451
Renault430
Volvo390
MG350
Peugeot348
Cupra254

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren