EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Februari 2025

17.773 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Februari 2025. Tsjechië leidde met 17.773, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

17.773nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (33.5 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 17.773 -8,1 % 11.100 Škoda 5.962, Hyundai 1.682, Volkswagen 1.380

Top 15 merken in de regio

Škoda5.962
Hyundai1.682
Volkswagen1.380
Toyota1.073
Kia899
Dacia801
Ford720
Mercedes-Benz565
Renault486
BMW455
MG409
Peugeot371
KGM336
Suzuki307
Audi297

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren