EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Oktober 2025

23.298 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Oktober 2025. Tsjechië leidde met 23.298, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

23.298nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (37.5 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 23.298 +9 % 13.566 Škoda 8.731, Hyundai 1.615, Toyota 1.580

Top 15 merken in de regio

Škoda8.731
Hyundai1.615
Toyota1.580
Volkswagen1.482
Dacia1.177
Kia925
Renault752
Mercedes-Benz682
Ford563
Cupra482
BMW467
MG456
Citroën451
Volvo445
Peugeot439

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren