EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: April 2025

21.226 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in April 2025. Tsjechië leidde met 21.226, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

21.226nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (35.4 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 21.226 -5,9 % 12.599 Škoda 7.521, Hyundai 1.830, Volkswagen 1.441

Top 15 merken in de regio

Škoda7.521
Hyundai1.830
Volkswagen1.441
Toyota1.244
Kia1.086
Dacia859
Mercedes-Benz782
Ford678
Renault522
BMW517
MG488
Peugeot406
Volvo366
Audi331
Suzuki323

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren