EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Augustus 2025

17.611 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Augustus 2025. Tsjechië leidde met 17.611, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

17.611nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (29.3 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 17.611 -15,4 % 11.921 Škoda 5.153, Hyundai 1.628, Toyota 1.518

Top 15 merken in de regio

Škoda5.153
Hyundai1.628
Toyota1.518
Volkswagen1.106
Dacia851
Kia840
Mercedes-Benz677
Ford602
BMW441
Peugeot422
Renault422
Opel372
MG349
Suzuki319
Volvo319

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren