EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: September 2025

21.370 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in September 2025. Tsjechië leidde met 21.370, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

21.370nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (38 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 21.370 +21,3 % 13.350 Škoda 8.118, Toyota 1.621, Hyundai 1.565

Top 15 merken in de regio

Škoda8.118
Toyota1.621
Hyundai1.565
Volkswagen1.283
Kia916
Dacia911
Mercedes-Benz639
Ford619
Renault602
BMW436
Peugeot407
Audi388
Opel388
Cupra351
Citroën348

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren