EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Maart 2025

22.566 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Maart 2025. Tsjechië leidde met 22.566, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

22.566nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (35.5 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 22.566 +27 % 12.534 Škoda 8.000, Hyundai 1.847, Volkswagen 1.397

Top 15 merken in de regio

Škoda8.000
Hyundai1.847
Volkswagen1.397
Toyota1.344
Dacia1.009
Kia1.006
Ford812
Mercedes-Benz683
Renault615
BMW597
MG560
Peugeot476
Suzuki416
Audi387
Tesla359

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren