EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Mei 2025

19.519 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Mei 2025. Tsjechië leidde met 19.519, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

19.519nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (33 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 19.519 -8 % 12.756 Škoda 6.445, Toyota 1.536, Hyundai 1.514

Top 15 merken in de regio

Škoda6.445
Toyota1.536
Hyundai1.514
Volkswagen1.267
Kia902
Dacia883
Mercedes-Benz708
Ford666
Renault632
BMW474
Peugeot438
Volvo422
MG414
Cupra344
Audi336

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren