EastAutoNews Data · Maandelijks rapport

Nieuwe autoregistraties in Centraal- en Oost-Europa: Juli 2025

20.817 nieuwe auto's werden geregistreerd in 1 markten in Juli 2025. Tsjechië leidde met 20.817, gevolgd door – met –. Het best verkochte merk in de regio was Škoda.

20.817nieuwe auto's geregistreerd
1gedekte markten
ŠkodaNr. 1 merk (33.1 % van de merkdata)

Ranglijst per land

#LandNieuwe auto'st.o.v. vorige maandOccasionsTopmerken
1 Tsjechië 20.817 -6,3 % 13.478 Škoda 6.890, Hyundai 1.819, Toyota 1.615

Top 15 merken in de regio

Škoda6.890
Hyundai1.819
Toyota1.615
Volkswagen1.439
Dacia1.064
Kia936
Ford811
Mercedes-Benz663
BMW477
Renault474
Peugeot432
Volvo423
Cupra414
MG336
Opel296

Merktotalen zijn de optelling van de merklijsten per land; sommige markten publiceren alleen hun topmerken.

Gebruik en citeer deze data

U mag deze cijfers kosteloos citeren en herpubliceren mits u de bron als “EastAutoNews” vermeldt en linkt naar deze pagina.

Download CSV Ontvang het rapport elke maand

Bronnen en methode

Cijfers zijn eerste registraties van nieuwe personenauto's zoals gerapporteerd door nationale registers en importeursverenigingen. Data wordt dagelijks bijgewerkt; lopende maanden zijn gemarkeerd. Redactionele normen · Correcties

Archief

Nieuw bij WorldTrader24 10 voertuigen
AppInstalleren